"KADINSAN YAPARSIN: Girişimciliğin Sancılı, Heyecanlı Yolları" isimli İş ve Yönetim kitabıyla başlayan yolculuğumuz www.kadinsanyaparsin.com haber portalı, KADINSAN YAPARSIN BULUŞMALARI ile devam etti.

Gazeteci, yazar ve eğitmen Tuba İLZE tarafından girişimcilere rehber olması amacıyla kaleme alınan "KADINSAN YAPARSIN: Girişimciliğin Sancılı, Heyecanlı Yolları" kitabı her girişimci için bir yol haritası sunuyor. 

İş yapan ve iş yapmayı düşünen kadın girişimcileri bir araya getirmek, birbirlerinden ilham almalarını, işbirliği fırsatlarını düşünmelerini sağlamayı amaçlayan KADINSAN YAPARSIN BULUŞMALARI , 1 Aralık 2016'da İstanbul'da başladı. İstanbul'u Bodrum, Ankara, Bursa, İzmir, Antalya, Marmaris, Ödemiş, İskenderun, Antakya takip etti ve Mart 2019'da 57'inci  organizasyon gerçekleşti. Yüzyüze 2 binin üzerinde, sosyal medya üzerinden binlerce kadına ulaşıldı.  

Facebookta yer alan kapalı gruba da eklenen katılımcılar, belirli periyotlarla düzenlenen canlı yayınlarla diğer toplantı katılımcılarıyla tanışma, fikir alışverişi yapma, ürün ve hizmetlerini tanıtma fırsatı bulmaktadırlar. 

Kayıtlı üyeleri ile düzenli olarak bültenlerin paylaşıldığı www.kadinsanyaparsin.com sitesinde ise kadın girişimciliğine yönelik haberler yer almaktadır. 

Kadın girişimcilere yönelik bu çalışmaların yanısıra KADAM Eğitim Danışmanlık bünyesinde tüm girişimcilere yönelik olarak

- İŞ ARKADAŞIM danışmanlık hizmetleri  https://www.kadinsanyaparsin.com/is-arkadasim-danismanlik

- FARKINDAYIM ATÖLYELERİ https://www.kadinsanyaparsin.com/farkindayim-atoelyeleri

- İNTERNET SİTEMİ YÖNETİYORUM https://www.kadinsanyaparsin.com/internet-sitemi-yoenetiyorum

başlıklı hizmetler sunulmaktadır. 

facebook sayfası

https://www.facebook.com/kadinsanyaparsin/?ref=br_rs

facebook grubu

https://www.facebook.com/groups/337632096617932/

instagram profili

https://www.instagram.com/kadinsanyaparsin/

adreslerinden bizi takip edebilirsiniz.

İşbirlikleri ve çalışmalar için:

kadinsanyaparsin@gmail.com