1. Asya- Pasifik Kadın Girişimci Ödülü'ne son başvuru; 31 Mayıs


1. Asya- Pasifik Kadın Girişimci Ödülü'ne başvurular, 31 Mayıs tarihine kadar devam ediyor.Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Asya Pasifik bölgesi ile ticari ve ekonomik ilişkilerimizin geliştirilmesi amacıyla 2009 yılında Asya Pasifik Ticaret ve Sanayi Odaları Konfederasyonu’na (CACCI) üye oldu. Birlik Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu 2014 yılında CACCI Başkan Yardımcılığı görevine seçildi. Ulusal ticaret ve sanayi odaları ile ticaret dernekleri ve firmalardan oluşan CACCI, ticareti, yatırımları ve iş dünyasının bölgedeki rolünü arttırarak, bölgesel ekonomik büyümeyi sağlamak amacıyla faaliyet gösteriyor. ​

1. Asya-Pasifik Kadın Girişimci Ödülü, iş yaptıkları alanlarda ve ülkelerindeki sosyal sorumluluğu ön plana çıkarmayı hedefleyen kadın girişimcilerin başarılarını tespit etmek amacını taşıyor.

Bu çerçevede, 1. Asya-Pasifik Kadın Girişimci Ödülünün, 2016 yılının son çeyreğinde Taipei’de düzenlenecek olan 30. CACCI Konferansı esnasında kazananlara verilmesi öngörülüyor.

“1. Asya-Pasifik Kadın Girişimci Ödülü”ne aday olmak isteyenlerin en geç 31 Mayıs 2016 tarihine kadar TOBB'a ya da CACCI Sekreteryasına başvurması gerekiyor.

#tobb #kadın #girişimci #kadıngirişimci #ödül #yarışma

26 görüntüleme