KADINSAN YAPARSIN BULUŞMALARI başlıyor


Birbirimize destek olmak, Birbirimizden öğrenmek Birbirimizden satın almak, işbirlikleri geliştirmek için bir araya geliyoruz.

Tarih: 1 Aralık 2016 perşembe Saat: 19:00-21:30 Mekan: TASARIMPARKI Kadıköy Katılım ücreti: 30 TL (sangria, çay, atıştırmalıklar ücrete dahildir) İletişim: kadinsanyaparsin@gmail.com

facebook grubu: Kadınsan Yaparsın Buluşmaları

Gerek profesyonel hayatımızda gerekse hayata geçireceğimiz girişimlerde en önemli unsurlardan bir tanesi, bağlantılar. Bir araya gelelim, birbirimizi tanıyalım, işlerimizi, yapmak istediklerimizi, ilgi alanlarımızı öğrenelim, birbirimizi tanıyalım, işimizi, kendimizi tanıtalım. Unutmayın her bağlantı, bir gelişim fırsatı.

Ne yapacağız?

1 Aralık Perşembe akşamı Kadıköy Yoğurtçu Parkı'nın karşısında bulunan TASARIMPARKI'nın keyifli atmosferinde bir yandan içeceklerimizi yudumlayacak bir yandan birbirimizi tanıyacağız. KADINSAN YAPARSIN: Girişimciliğin Sancılı ve Heyecanlı Yolları kitabının yazarı Tuba İlze koordinatörlüğünde gerçekleşecek buluşmada katılımcı kadınlar, işlerine ilişkin bilgi verecek, deneyim paylaşacak ve diğer deneyimlerden öğrenecekler. Katılımcılar birbirlerinin işlerine dair bilgi alırken, işbirliği fırsatları, farklı imkanlar ortaya çıkacak. Toplantı süresince işinizi tanıtmanıza yardımcı olacak ve www.kadinsanyaparsin.com haber portalında yayınlanacak söyleşiler de gerçekleştireceğiz.

Gelirken yaptığınız işe dair kartvizitlerinizi varsa broşürlerinizi yanınıza alın. Henüz hayata geçirdiğiniz bir işiniz yoksa fikirleriniz sizinle birlikte olacak ve belki yapmayı düşündüğünüz işle ilgili tavsiyeler alabileceğiniz kişilerle tanışacak, onlardan öğrenme fırsatı bulacaksınız.

Katılımızını bildirmeniz önemli KADINSAN YAPARSIN BULUŞMASI'nda "ben de olacağım" diyenler isminizi ve yaptığınız işi ya da ilgi alanınızı önceden bildirmenizi önemle rica ederiz. Bu şekilde doğru yönlendirmeler yapmamız ve çok daha organize ve planlı hareket etmemiz mümkün olacak.

#kadın #girişimci #kadıngirişimci #işbirliği #destek #kadınsanyaparsın

255 görüntüleme