KADINSAN YAPARSIN BULUŞMALARI, devam ediyor


KADINSAN YAPARSIN BULUŞMALARI, 21 Aralık çarşamba akşamı İstanbul Kadıköy Tasarımparkı’nda ve 22 Aralık perşembe akşamı Bodrum Bitez Masal Mekan’da devam ediyor.

"Birbirimizi tanıyalım, işimizi öğrenelim, birbirimizden ilham alalalım, işbirlikleri yapalım, satın alalım" diyerek başladığımız KADINSAN YAPARSIN BULUŞMALARI devam ediyor. 21 Aralık çarşamba akşamı İstanbul Kadıköy Tasarımparkı’nda ve 22 Aralık perşembe akşamı Bodrum Bitez Masal Mekan’da bir araya geliyoruz.

KADINSAN YAPARSIN BULUŞMALARI, KADINSAN YAPARSIN: Girişimciliğin Sancılı ve Heyecanlı Yolları isimli kitabın yazarı gazeteci ve eğitmen Tuba İlze’nin koordinatörlüğünde gerçekleşiyor.

Organizasyon kapsamında kadın girişimciliğinden bahsediliyor ve her bir katılımcının kendisini tanıtması isteniyor. Geçtikleri yollardan, yapmakta oldukları işlerden ve ilgi alanlarından bahseden kadınlar, birbirlerinden ilham alıyor ve birlikte iş yapabilme alternatiflerini yaratıyorlar. KADINSAN YAPARSIN BULUŞMALARI’ndan beklenen en önemli çıktılardan birisi de organizasyon sonrası iletişim ve dayanışmanın devam etmesi. Yıllarca toplumda tekrar edilen kadının kadına rakip olduğu, birbirinin kuyusunu kazdığına dair öğretilerin “Kadın, kadının en büyük destekçisidir” bakış açısına dönüşmesine ufak da olsa bir katkı da bulunmak.

Organizasyonlara katılmak için kadinsanyaparsin@gmail.com adresine mail yollayabilir, facebook KADINSAN YAPARSIN BULUŞMALARI etkinlik sayfasına üye olabilir, facebook kadınsanyaparsin sayfasını takip edebilirsiniz.

#kadın #girişimci #buluşma #kadınsanyaparsın #işbirliği #destek #dayanışma #alışveriş #yönetim

227 görüntüleme