26. KADINSAN YAPARSIN BULUŞMALARI, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası'nda


26. KADINSAN YAPARSIN BULUŞMALARI, 28 Kasım Salı günü Antalya Ticaret ve Sanayi Odası TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulu ev sahipliği ile gerçekleşecek.

İletişim ve kayıt:

0242 314 38 17 kobi@atso.org.tr

Daha önceki organizasyonlardan:

Birbirimizi tanıyacak, ilham alacak, öğrenecek, birlikte düşünecek, işbirliği imkanlarını değerlendirecek, birbirimize katkıda bulunacağız. İstanbul, Bodrum, Bursa, Ankara, Marmaris, İzmir'de gerçekleşen Tuba İlze ile KADINSAN YAPARSIN BULUŞMALARI'nın 26'ncısı Antalya Ticaret ve Sanayi Odası TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulu ev sahipliği ile gerçekleşecek. 28 Kasım Salı günü saat 13:30 itibariyle Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu'nda düzenlenecek etkinlikte açılış konuşmasının ardından katılımcılar kendilerinden ve işlerinden bahsedecekler. Katılımcıların işbirlikleri fırsatlarını ve birbirlerine nasıl katkıda bulunabileceklerini konuştukları etkinlik sonrası her bir katılımcı facebookta yer alan gruba eklenmekte ve daha önceki etkinlik katılımcıları ile de etkileşime geçmeleri hedeflenmektedir.

Tarih: 28 Kasım Salı Saat: 13:30- 16:30 Mekan: Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu

Her bir katılımcı kendisinden ve işinden bahsedecektir. Lütfen kayıt yaptırınız. İletişim ve kayıt: 0242 314 38 17 kobi@atso.org.tr KADINSAN YAPARSIN hakkında

facebook sayfası: kadinsanyaparsin

instagram: kadinsan yaparsin


199 görüntüleme