KADINSAN YAPARSIN BULUŞMALARI, Perşembe akşamı Kadıköy'de


Birbirimizi tanımak, ilham almak, işbirlikleri yapmak, bakış açımızı geliştirmek, birbirimizden öğrenmek için bir araya geliyoruz. KADINSAN YAPARSIN BULUŞMALARI'nın 27'ncisi Perşembe akşamı! SEN DE KATIL 1 Aralık 2016'da İstanbul'da başladığımız "Tuba İlze ile KADINSAN YAPARSIN BULUŞMALARI" Bodrum, Ankara, İzmir, Marmaris,Antalya ve Bursa'da devam etti. 14 Aralık Perşembe akşamı Kadıköy Tasarımparkı Cafe'de buluşuyoruz. KADINSAN YAPARSIN BULUŞMALARI'nda birbirimizi tanıyacak, işlerimize nasıl katkıda bulunabileceğimizi düşünecek, birbirimizden ilham alacağız. İş yapan, iş yapmayı düşünen, cesaret edemeyen, karar veremeyen kadınlar bir araya geliyor, kendimizi çoğu zaman "tek başına" hissettiğimiz girişimcilik yolunda birbirimize destek oluyoruz.

"KADINSAN YAPARSIN: Girişimciliğin Sancılı, Heyecanlı Yolları" kitabının yazarı Tuba İLZE'nin moderatörlüğünü yaptığı etkinlik sonrası katılımcılar, Facebook'ta yer alan kapalı gruba eklenmekte ve diğer lokasyonlardaki katılımcılarla da etkileşime geçmeleri hedeflenmektedir. Tarih: 14 Aralık 2017 Perşembe

Saat: 19:00 itibariyle

Mekan: Tasarımparkı Cafe Kadıköy (Yoğurtçuparkı'nın karşı sırasında yer almaktadır. Kapalı mekandır.)

Katılım ücreti: 40 TL (çay, kahve ve atıştırmalıklar dahil) Katılımcılar kendilerinden bahsedecekleri için kayıt yaptırmanızı rica ederiz.

Detaylı bilgi ve kayıt:

kadinsanyaparsin@gmail.com

0532 366 23 84

Ürün sergilemek isteyenler için stand imkanı da bulunmaktadır. www.kadinsanyaparsin.com

TUBA İLZE KİMDİR?

Orta ve lise eğitimini Kadıköy Anadolu Lisesi’nde tamamladı. 1998 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun olduktan sonra yine aynı üniversitede Sermaye Piyasaları ve Finansal Kurumlar yüksek lisansına başladı. 1999 yılında DÜNYA Gazetesi’nde gazeteciliğe başladı. 11 yıl boyunca İşletme-Yönetim sayfalarını hazırladı. Aynı zamanda kariyer, eğitim, kişisel gelişim konularını ele aldığı Farklı Bak Farklı Gör isimli köşesini yazdı.

Yine 1999 yılında özel bir eğitim kurumunda Açıköğretim Fakültesi öğrencilerine yönelik olarak ders vermeye başladı. Halen Sermaye Piyasası Lisanslama Sınavlarına yönelik; Finansal Yönetim, Temel Finans Matematiği, SMMM Sınavlarına yönelik Mali Analiz dersleri vermeye devam etmekte; FARKINDAYIM Atölyeleri kapsamında İŞİMİN FARKINDAYIM ve SOSYAL MEDYANIN FARKINDAYIM eğitimleri vermektedir.

2010 yılının başında DÜNYA Gazetesi’ndeki görevinden ayrıldı. -Aynı yıl yenilenebilir enerji ve sürdürülebilirlik konularına odaklanan www.geleceginenerjisi.com haber portalını hayata geçirdi. İki yıl boyunca yayına devam etti.

2013 yılının başında yeniden DÜNYA Gazetesi’nde Eğitim konularında köşe yazarlığına başladı.

2014 yılında DÜNYA Ekonomi TV ‘de eğitim, kariyer ve yönetim konularını kapsayan FARKINDAYIM isimli programı hazırlamaya başladı. (www.dunyaekonomi.tv/aktuel/farkindayim ) 8 Mart 2016’da kadın girişimcilere rehber olması amacıyla “KADINSAN YAPARSIN: Girişimciliğin Sancılı, Heyecanlı Yolları” isimli iş-yönetim kitabı piyasaya çıktı. Yine Mart 2016’da kadın girişimciliğine yönelik haberlerin yer aldığı haber sitesi www.kadinsanyaparsin.com u kurdu. Aralık 2016’da iş yapan ve iş yapmayı düşünen kadınları bir araya getirerek birbirlerinden ilham almalarını, işbirlikleri geliştirmelerini, birbirlerinin işlerine katkıda bulunmalarını amaçlayan KADINSAN YAPARSIN BULUŞMALARI’nı organize etmeye başladı. - Temmuz 2017’de FARKINDAYIM ATÖLYELERİ’ni organize etmeye başlayarak eğitim çalışmalarını hayata geçirmiştir. 2017 yılında Nobel Yayıncılık tarafından piyasaya çıkarılan Vegan Yaşam for Dummies ve Vegan Yemek Tarifleri for Dummies kitaplarının çevirisini yaptı.

Toplumda kadının güçlendirilmesi için çalışmalar yapan Bizbizze Derneğinin kurucu üyeleri arasında yer almaktadır.

Ocak 2018'de Pakistan'da düzenlenecek olan Dünya Kadın Liderler Forumu'na konuşmacı olarak davet edilmiştir.


0 görüntüleme