SOSYAL MEDYANIN FARKINDAYIM eğitimi 16 Şubat Cuma İstanbul Kadıköy'de


Eğitim, "KADINSAN YAPARSIN: Girişimciliğin Sancılı, Heyecanlı Yolları" isimli İş ve Yönetim kitabının yazarı, www.kadinsanyaparsin.com kurucusu yazar ve eğitmen Tuba İlze tarafından verilecektir. Tuba İlze, Ocak ayında Pakistan'da düzenlenen Uluslararası Kadın Liderler Zirvesi'nde KADINSAN YAPARSIN markasının yolculuğunu ve bu süreçte sosyal medyayı nasıl kullandığını uluslararası katılımcılarla paylaşmıştır.

Sosyal medya planlaması yapmak istiyor ama neyi, nasıl yapacağını bilmiyorsan. Bu atölye, TAM SANA GÖRE

Önceliklerini ifade et. Sosyal medya planlamanı yap. Sana bu yolda yardımcı olacak araçları öğren. DÜŞÜN, SORGULA, PLANLA, HAREKETE GEÇ

Eğitim tarihi: 16 Şubat Cuma 13:30- 18:00 İstanbul Kadıköy’de gerçekleştirilecektir.

Eğitim, KADINSAN YAPARSIN: Girişimciliğin Sancılı, Heyecanlı Yolları isimli İş ve Yönetim kitabının yazarı, www.kadinsanyaparsin.com kurucusu yazar ve eğitmen Tuba İlze tarafından verilecektir. Tuba İlze, Ocak ayında Pakistan'da düzenlenen Uluslararası Kadın Liderler Zirvesi'nde KADINSAN YAPARSIN markasının yolculuğunu ve bu süreçte sosyal medyayı nasıl kullandığını anlattı.

Eğitim, ücretlidir, lütfen kayıt yaptırınız.

İletişim : farkindayimatolyeleri@gmail.com 0532 366 23 84 www.kadinsanyaparsin.com

- Kendi web sitemi hazırlayabilir miyim? Kullanabileceğim uygulamalar hangileri? - Ürün ve hizmetlerim için kullanabileceğim sosyal medya araçları neler? - Sayfa, grup oluşturmak, reklam vermek ve reklamları yönetmek, reklam vermek, video paylaşımı için kanal açmak nedir, nasıl yapabilirim? - İşletmem için kullanabileceğim ücretsiz online araçlar neler? - Sosyal medya planlamamı nasıl yapacağım?

Hedef kitleni tanımla, kendini konumlandır, en uygun araçları, en etkin şekilde nasıl kullanabileceğine karar ver.


52 görüntüleme