SOSYAL MEDYANIN FARKINDAYIM eğitimi, 21 Haziran Perşembe günü düzenlenecek


Sosyal medya planlaması yapmak istiyor ama neyi, nasıl yapacağını bilmiyorsan. Bu eğitim, TAM SANA GÖRE

Önceliklerini ifade et. Sosyal medya planlamanı yap. Sana bu yolda yardımcı olacak araçları öğren. DÜŞÜN, SORGULA, PLANLA, HAREKETE GEÇ Eğitim, KADINSAN YAPARSIN: Girişimciliğin Sancılı, Heyecanlı Yolları isimli İş ve Yönetim kitabının yazarı, www.kadinsanyaparsin.com kurucusu yazar ve eğitmen Tuba İlze tarafından verilecektir.

https://youtu.be/4FQWQiDLRsw Tuba İlze, Ocak ayında Pakistan'da düzenlenen Uluslararası Kadın Liderler Zirvesi'nde KADINSAN YAPARSIN markasının yolculuğunu ve bu süreçte sosyal medyayı nasıl kullandığını anlatmıştır. Eğitim içeriği: - Katılımcının iş ya da fikrinin analizi (hedef kitle tanımlanması, önceliklerin belirlenmesi, konumlandırma vb) - Web siteniz için profesyonel destek mi almalıyım; kendim hazırlayabilir miyim? Nasıl? - Kullanabileceğim ücretsiz uygulamalar hangileri? - Ürün ve hizmetlerim için kullanabileceğim sosyal medya araçları neler? - Sayfa, grup oluşturmak, reklam vermek ve reklamları yönetmek, kanal açmak nedir, nasıl yapabilirim? Benim işim için daha uygun olan platformlar neler? - Sosyal medya planlamamı nasıl yapacağım? Hedef kitleni tanımla, kendini konumlandır, en uygun araçları, en etkin şekilde nasıl kullanabileceğine karar ver.

Eğitim tarihi: 21 Haziran Perşembe Saat: 11:00- 14:00

Mekan: TASARIMPARKI Etkinlik Merkezi Kadıköy İstanbul (Kadıköy Yoğurtçu Parkı'nın karşı sırasında yer almaktadır) Eğitim ücreti: 100 TL (çay ve atıştırmalıklar dahil) İletişim : farkindayimatolyeleri@gmail.com 0530 280 57 28 www.kadinsanyaparsin.com


155 görüntüleme