Vogue Türkiye, yaratıcı fikirleriyle iham verecek kadın girişimcileri arıyor


Vogue Türkiye, Facebook’un parlak iş fikirleri olan kadınları desteklemek ve gerekli bilgi, beceri ve araçları onlara sunmak için başlattığı küresel program #SheMeansBusiness kapsamında bir yarışmaya imza atıyor. Facebook ve Instagram’ın desteğiyle, 1 – 31 Temmuz tarihleri arasında kabul edilecek başvurular üzerinden, yaratıcı hikayesiyle ilham verecek üç kadın girişimci aranıyor.

Yarışmayı kazananları neler bekliyor?

Facebook, kazanan üç kadın girişimciyi, işlerini geliştirirken Facebook ve Instagram’dan nasıl faydalanacaklarını öğrenebilecekleri bir eğitim için Londra’daki ofisinde ağırlayacak.

Ayrıca kazanan girişimcilerin her birine, işletmelerini dijital dünyada büyütmeleri için 1.000 USD tutarında Facebook reklam kredisi hediye edilecek.

Yarışmaya nasıl katılabilirsiniz?

Sizin ve işletmenizin hikayesini, gelecek planlarınızı, ödülün işletmenize ne gibi yararlar sağlayacağını anlatan maksimum 5000 karakterlik bir metni, işletmenizin Instagram ve Facebook hesaplarıyla birlikte Vogue.com.tr/shemeansbusiness adresindeki forma girerek başvurunuzu yapabilirsiniz.

Katılım koşullarıyla ilgili ayrıntılı bilgi ve başvuru formu için https://vogue.com.tr/metropol/yaratici-kadin-girisimcileri-ariyoruz adresini ziyaret edebilirsiniz.


54 görüntüleme