Bizbizze Derneği, 42. Kadınsan Yaparsın Buluşmaları'nın konuğu oldu


"Tuba İlze ile KADINSAN YAPARSIN BULUŞMALARI" nın 42'ncisi 27 Temmuz Perşembe günü İstanbul Kadıköy Tasarımparkı Etkinlik Merkezi'nde gerçekleşti. 42. ĶADINSAN YAPARSIN BULUŞMALARI'nın konuğu,Kadınlar için Fikir Destek Derneği, BİZBİZZE idi.

Hizmet ve üretim sektöründen farklı alanlarda iş yapan ve yapmayı düşünen 30 kadın bir araya gelerek hikayelerini anlattı, birbirlerinden ilham aldı, birbirlerine nasıl katkı olabileceklerini düşündü.

42. ĶADINSAN YAPARSIN BULUŞMALARI'nın konuğu,Kadınlar için Fikir Destek Derneği, BİZBİZZE idi. Derneğin faaliyetleri hakkında bilgi veren Müge Yamanyılmaz ve Özge Yurttaş 4-5 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek olan Mentorluk Eğitimi hakkında bilgi de verdiler.

Eğitimin amacı, girişimcilik serüveninde ya da profesyonel hayatında yol almış; artık öğrendiklerini başkalarına aktarmak ve yeni nesillere rehberlik yapmak isteyen kişilere; doğru ve etkin bir şekilde mentörlük yapabilmeleri için gereken yöntem ve uygulama biçimleri göstermek ve bunun için uygulamalı eğitim vermek. BizBizze Yönetim Kurulu Başkanı Özden Anık Tekir tarafından verilecek eğitime 2 Ağustos'a kadar başvurmak mümkün.

Başvuru için aşağıdaki bağlantıyı tıklayabilirsiniz:

https://tr.surveymonkey.com/r/mentorlukegitimi

Kısa bilgi:

1 Aralık 2016'da "KADINSAN YAPARSIN: Girişimciliğin Sancılı, Heyecanlı Yolları" kitabının yazarı, gazeteci, eğitmen Tuba İlze tarafından ilki İstanbul'da gerçekleştirilen KADINSAN YAPARSIN BULUŞMALARI farklı şehirlerde devam etti. İş yapan ve yapmayı düşünen kadınları bir araya getirmeyi amaçlayan platform tamamen bağımsız bir sosyal girişimdir. Toplantı sonrası katılımcılar, facebook ta yer alan kapalı gruba eklenmekte ve önceki toplantıların katılımcıları ile de tanışmaları ve iletişimi sürdürmeleri amaçlanmaktadır. Bugüne kadar 1.000'in üzerinde kadına yüzyüze ulaşılmıştır.

Detaylı bilgi için anasayfada yer alan videoyu izleyebilirsiniz:

https://www.kadinsanyaparsin.com/

Kitap siparişi vermek için:

https://www.kadinsanyaparsin.com/kitap-siparis-formu


20 görüntüleme