46. KADINSAN YAPARSIN BULUŞMALARI, Antakya'da düzenlendi


Tuba İlze ile 46. KADINSAN YAPARSIN BULUŞMALARI, 25 Eylül Salı günü Antakya Kurşunlu Han'da düzenlendi. 1 Aralık 2016'da "KADINSAN YAPARSIN: Girişimciliğin Sancılı, Heyecanlı Yolları" kitabının yazarı, gazeteci, eğitmen Tuba İlze tarafından ilki İstanbul'da gerçeklestirilen KADINSAN YAPARSIN BULUŞMALARI farklı şehirlerde devam etti. KADINSAN YAPARSIN BULUŞMALARI'nın 46'ıncısı İskenderun Körfez Lions, Antakya Kışlasaray Lions, Antakya Orontes Lions kulüpleri ve Antakya Arel Güzellik Merkezi işbirliği ile 25 Eylül Salı günü ilk defa Antakya'da gerçekleşti. 

"Hedef belirle, hayal et, gözünde canlandır, kelimelere dök, aksiyona geç" diyen  İşletme ve Girişimci Koçu Sibel Kınak da "Girişimcilikte Planlı ve Hedefli Çalışmanın Önemi" başlıklı kısa bir sunum yaptı.

İskenderun Körfez Lions Başkanı, Avukat Aylin Akbay Rende "İskenderun Körfez Lions olarak herkesin içindeki ışığın bir yıldıza dönüşmesine katkıda bulunmak için KADINSAN YAPARSIN BULUŞMALARI'nı desteklemekten mutluluk duyuyoruz" dedi.

Sekiz yıldır faalyet göstermekte olan Antakya Arel Güzellik Merkezi Kurucu Ortağı Tülay Kılıçlar "Hayallerini hayata geçirmiş bir kadın girişimci olarak kadınların hayallerine ulaşmalarının çok uzak olmadığını göstermeyi çok önemsiyorum. Bu kapsamda Arel Güzellik Merkezi olarak Antakya'da düzenlenen KADINSAN YAPARSIN BULUŞMALARI'nda yer aldık" dedi. 


38 görüntüleme