17 Ocak'ta Bursa'da KADINSAN YAPARSIN diyoruz


Birbirimizin hikayesini dinliyor, öğreniyor, birbirimize katkı oluyor, işbirlikleri fırsatlarını konuşuyoruz. Konuk konuşmacımız Özge Çelebi ile Sosyal Medya Yönetimini konuşacağız. 

🌸8 Mart 2016'da gazeteci, eğitmen Tuba İlze tarafından yazılan "KADINSAN YAPARSIN: Girişimciliğin Sancılı, Heyecanlı Yolları" isimli Yönetim kitabı; www.kadinsanyaparsin.com haber sitesi ile başlayan çalışmalar KADINSAN YAPARSIN BULUŞMALARI ile devam etti. 🌸 İş yapan ve iş yapmayı düşünen kadınların bir araya geldiği, birbirimizden ilham aldığımız, birbirimize nasıl katkı olabileceğimizi, işbirliği fırsatlarını konuştuğumuz "Tuba İlze ile KADINSAN YAPARSIN BULUŞMALARI" nın 53'üncüsü 17 Ocak Perşembe günü Bursa İtü Evi'nde. 🌸Konuğumuz: Özge Çelebi ile sosyal medyanın yönetimini konuşacağız. 

👉KADINSAN YAPARSIN hakkında: https://youtu.be/4FQWQiDLRsw 👉Önceki organizasyonlardan: https://youtu.be/xMI6Ys9Povg TARİH 17 Ocak 2019 Perşembe SAAT 13:30 - 16:30 MEKAN İtü Evi Çamlıca Mahallesi, 16110 Nilüfer/Bursa KATILIM ÜCRETİ 50 TL Katılımcılar kendilerini tanıtacakları için ön kayıt gerekmektedir. 📞✉İLETİŞİM VE KAYIT 0532 366 23 84 Kadinsanyaparsin@gmail.com www.kadinsanyaparsin.com 


452 görüntüleme