60. KADINSAN YAPARSIN BULUŞMALARI 15 Mayıs'ta


"Tuba İlze ile KADINSAN YAPARSIN BULUŞMALARI" nın 60'ıncısı 15 Mayıs Çarşamba günü Kadıköy Tasarımparkı Etkinlik Merkezi'nde. Konuk konuşmacımız; WOMM Ağızdan Ağıza Pazarlama alanında çalışmalar yapan, Tavsiye Kanalı, TavsiyeEvi ve TavsiyeMelekleri.com iş modellerinin kurucusu Renan Tan Tavukçuoğlu.

Birbirimizin hikayesini dinliyor, öğreniyor, birbirimize katkı oluyor, işbirlikleri fırsatlarını konuşuyoruz İş yapan ve iş yapmayı düşünen kadınların bir araya geldiği, birbirimizden ilham aldığımız, birbirimize nasıl katkı olabileceğimizi, işbirliği fırsatlarını konuştuğumuz "Tuba İlze ile KADINSAN YAPARSIN BULUŞMALARI" nın 60'ıncısı 15 Mayıs Çarşamba günü Kadıköy Tasarımparkı Etkinlik Merkezi'nde.

Hem birbirimizin işlerini tanıyacak, hem de sosyal medyadan iş geliştirmeye bir çok konuyu ele alacağız. Konuk konuşmacımız; WOMM Ağızdan Ağıza Pazarlama alanında çalışmalar yapan, Tavsiye Kanalı, TavsiyeEvi ve TavsiyeMelekleri.com iş modellerinin kurucusu Renan Tan Tavukçuoğlu.

Ağızdan Ağıza Pazarlama konusunda tecrübelerini aktaracak olan Renan Tan Tavukçuoğlu "Bir İyilik Projesi - Puduhepa ve Kız Kardeşleri" başlıklı konuşmasıyla hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projesini de paylaşacak.

TARİH

15 Mayıs 2019 Çarşamba SAAT 10:30 - 13:30 MEKAN TASARIMPARKI Etkinlik Merkezi Kadıköy (Yoğurtçu Parkı'nin karşı sırasında) KATILIM ÜCRETİ 50 TL Katılımcılar kendilerini tanıtacakları için ön kayıt gerekmektedir. 📞✉İLETİŞİM VE KAYIT 0532 366 23 84 Kadinsanyaparsin@gmail.com www.kadinsanyaparsin.com

🌸8 Mart 2016'da gazeteci, eğitmen Tuba İlze tarafından yazılan "KADINSAN YAPARSIN: Girişimciliğin Sancılı, Heyecanlı Yolları" isimli Yönetim kitabı; www.kadinsanyaparsin.com haber sitesi ile başlayan çalışmalar KADINSAN YAPARSIN BULUŞMALARI ile devam etti.

👉KADINSAN YAPARSIN hakkında: https://youtu.be/4FQWQiDLRsw

👉Önceki organizasyonlardan: https://youtu.be/xMI6Ys9Povg

RENAN TAN TAVUKÇUOĞLU HAKKINDA

Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olan Tavukçuoğlu, MBA derecesini University of Hartford’dan aldı. Amerika Birleşik Devletleri’nde, Fortune 500 şirketlerinde çalıştı. Sekiz yıllık yurt dışı tecrübesi sonrası Türkiye’ye dönmüş ve 2005 yılından bu yana WOMM-Ağızdan Ağıza Pazarlama konusuna kanalize oldu. L’Oreal, Unilever, Coca-Cola, Nestle, Procter&Gamble, Philips, Tefal, Migros, Rowenta, ebebek, Ülker, Doğtaş, Pınar, Sanofi çalıştığı firmalardan bazılarıdıbazıları. Tavukçuoğlu, Tavsiye Kanalı, TavsiyeEvi ve TavsiyeMelekleri.com iş modellerinin kurucu CEO’su. 9 Mayıs, 2018’de, ‘Puduhepa ve Kız Kardeşleri’ isimli sosyal sorumluluk projesini hayata geçirdi. Projenin amacı, yeni yetişen kız çocuklarının gerçek Anadolu kadın kahramanlarından ilham almaları. Bunun için aracı olarak bez bebekler ve ilham veren bir hikaye kitabı bulunmaktadır. İlk karakter Puduhepa; üçbin yıl önce bizlerle aynı topraklarda yaşamış ve tarihteki ilk barış anlaşması Kadeş’e mührünü basmış olan Hitit kraliçesidir. Geliri TOÇEV aracılığıyla kız çocuklarının eğitimine aktarılan projede bez bebekleri yapan kadınlara da istihdam sağlanmaktadır.

Detaylı bilgi: https://puduhepavekizkardesleri.com/


231 görüntüleme