Garanti BBVA Partners’ın 2019-2020 ilk dönem başvuruları başlıyor


Garanti BBVA tarafından hayata geçirilen Garanti BBVA Partners’ın yeni dönem başvuruları başlıyor. Girişimcilik eko sistemine olan katkısı ile fark yaratan Garanti BBVA Partners’a başvurular 3 – 17 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilebilecek.

Girişimlere ihtiyaç duyduğu ofis, mentorluk, ihtiyaçlarına yönelik eğitim desteğinin de verildiği Garanti BBVA Partners Hızlandırma Programı’nın 2019 yılı başvuruları ise 3 – 17 Temmuz tarihleri arasında https://www.garantibbvapartners.com/ adresi üzerinden gerçekleştirilecek. Başvurular sonrasında seçim sürecinden başarıyla geçen tüm girişimciler, projelerini hayata geçirmek ve sürdürülebilir kılmak amacıyla programın sunduğu tüm desteklerden yararlanabilecekler. Programa, asgari uygulanabilir ürün ve hizmete sahip, üç yıldan kısa süredir faaliyet gösteren, ölçeklenebilir iş modeline sahip tüm girişimler başvuruda bulunabilecek.

Her ölçekten ve sektörden erken aşama girişimin, KOBİ’lerin ve büyüyen girişimlerin desteklenmesi, projelere ivme kazandırılması amacıyla 2015 yılında hayata geçen Garanti BBVA Partners çatısı altında bugüne kadar 50’ye yakın girişimciye destek verildi.


39 görüntüleme