Web siteni de sosyal medya planını da birlikte hazırlayalım


Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz SOSYAL MEDYANIN FARKINDAYIM eğitimlerine -ihtiyaçlar ve talepler doğrultusunda - farklı bir çalışma daha ekledik.

"Web siteni birlikte yapalım, sosyal medya planını beraber oluşturalım" hem bir eğitim hem de atölye çalışması.

İşini, markanı online platformda konumlandırmak istiyorsun.

Nereden başlayacağını, hangi adımları atman gerektiğini bilemiyorsun.

Harekete geçmek için itici bir güce ihtiyaç duyuyorsun.

Konumlandırmanı gerçekleştirirken farklı fikirlere ihtiyaç duyuyorsun.

Bu çalışma ile hem işinin gereklerini analiz edecek, hem web siteni oluşturmuş ve yönetmeyi öğrenmiş hem de sosyal medya planını hazırlamış olacaksın.

Eğitim, fiziksel bir mekanda değil, online olarak gerçekleşecektir. Bu nedenle tüm şehirlerden katılım sağlanabilir.

Gruplar doldukça program açılacaktır.

Her grupta 5 kişi yer alacaktır.

Program ve iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır:

📋Birinci gün İşinizin nasıl bir web sitesine ihtiyacı var? Web sitenizin tasarımı için sizin nelere ihtiyacınız var? Ön hazırlık için neler yapmanız gerekiyor? 📋İkinci gün Web sitenizi birlikte aynı anda tasarlıyoruz. 📋Üçüncü gün Gözden geçiriyor, eksikleri gideriyor, ayrıntıları öğreniyoruz 📋Dördüncü gün Sosyal medya platformları hakkında bilgileniyor, markamızın kimliğine uygun olarak sosyal medyada hangi araçları, nasıl kullanabileceğimizi konuşuyoruz.

Çalışma sana ne kazandıracak?

- İşini, hedef kitleni, değerlerini, hedeflerini, marka kimliğini, nasıl konumlandırman gerektiğini belirleyecek ya da gözden geçireceksin.

- Hazır şablonlar üzerinden web siteni istediğin doğrultuda oluşturacak, sonrasında kimseye bağlı kalmadan siteni istediğin gibi yönetmeyi öğreneceksin

- Hangi uygulamaların işine yarayabileceğini öğrenecek ve kullanacaksın.

- Her bir sosyal medya platformuna ilişkin temel bilgileri öğrenecek (sayfa oluşturma, reklam verme vb) ve kendi sosyal medya hesaplarını bu bakış açısıyla gözden geçireceksin.

- Bilmek kadar önemli olan bir şey; harekete geçmek. Bunun için sosyal medya yol haritanı hazırlayacak ve uygulamaya başlayacaksın.

- Grup çalışması olacağı için başka fikirleri alacak, motivasyonun yüksek bir şekilde çalışmanı kısa sürede tamamlayacaksın.

- Sürecin sonunda hem danışmanlık almış, hem eğitime katılmış hem yeni kişilerle tanışarak fikir alışverişi yapmış hem de ortaya web sitesi ve sosyal medya hesaplarınla somut bir sonuç koymuş olacaksın.

Detaylı bilgi ve kayıt:

📩farkindayimatolyeleri@gmail.com

📞0532 366 23 84


114 görüntüleme