64. KADINSAN YAPARSIN BULUŞMALARI 29 Ağustos'ta


Birbirimizin hikayesini dinliyor, öğreniyor, birbirimize katkı oluyor, işbirlikleri fırsatlarını konuşuyoruz İş yapan ve iş yapmayı düşünen kadınların bir araya geldiği, birbirimizden ilham aldığımız, birbirimize nasıl katkı olabileceğimizi, işbirliği fırsatlarını konuştuğumuz "Tuba İlze ile KADINSAN YAPARSIN BULUŞMALARI" nın 64'üncüsü 29 Ağustos Perşembe günü Kadıköy Tasarımparkı Etkinlik Merkezi'nde. 

Konuk konuşmacımız; Modern Stres Uzmanı ve Eğitmeni Melek Dilek Kırıkkanat, günlük hayatımızda  karşı karşıya kaldığımız stres yaratan durumlarla nasıl başa çıkabileceğimizi uygulamalarla gösterecek.

Hem birbirimizin işlerini tanıyacak, hem de sosyal medyadan iş geliştirmeye bir çok konuyu ele alacağız.  TARİH 29 Ağustos 2019 Perşembe SAAT 10:30 - 13:30 MEKAN TASARIMPARKI Etkinlik Merkezi Kadıköy (Yoğurtçu Parkı'nin karşı sırasında) KATILIM ÜCRETİ 50 TL Katılımcılar kendilerini tanıtacakları için ön kayıt gerekmektedir. 📞✉İLETİŞİM VE KAYIT 0532 366 23 84 kadinsanyaparsin@gmail.com KADINSAN YAPARSIN HAKKINDA https://youtu.be/jF83GS7Blxg www.instagram.com/kadinsanyaparsin 


170 görüntüleme