Sosyal Medya Eğitimi, 2 Ekim'de Kadıköy'de


📣Sosyal medyayı daha aktif ve verimli kullanmak, sosyal medya planlaması yapmak istiyor ama neyi, nasıl yapacağını bilmiyorsan.

Web siteni en uygun koşullarda, ihtiyacına ve hedef kitlene yönelik olarak hazırlamak istiyorsan. Bu eğitim, TAM SANA GÖRE 📣 🌸İşini ve ihtiyaçlarını tanımla. Önceliklerini ifade et. Sosyal medya platformlarını ihtiyacına yönelik nasıl kullanacağını öğren,planlamanı yap.

DÜŞÜN, SORGULA, PLANLA, HAREKETE GEÇ

İÇERİK 📝Katılımcının iş ya da fikrinin analizi (hedef kitle tanımlanması, önceliklerin belirlenmesi, konumlandırma vb) 💻Web sitesi için profesyonel destek mi almalısın; kendin hazırlayabilir misin? Nasıl? 📂 Kullanabileceğin yararlı ücretsiz uygulamalar hangileri? 📣 Ürün ve hizmetleriniz için kullanabileceğin sosyal medya araçları neler? 🐾 Sayfa, grup oluşturmak, reklam vermek ve reklamları yönetmek, kanal açmak nedir, nasıl yapabilirsin? Senin işin için daha uygun olan platfornlar neler? 📈Sosyal medya planlamanı nasıl yapacaksın?

🙆🙍🙌Hedef kitleni tanımla, kendini konumlandır, en uygun araçları, en etkin şekilde nasıl kullanabileceğine karar ver. 📒Eğitim, bir gün ve 4 saat sürecektir. İlerleyen tarihlerde online olarak güncelleme yapılacaktır. 📔 2 Ekim Çarşamba 10:00- 15:00 Ücret bilgisi ve kayıt için

farkindayimatolyeleri@gmail.com

0532 366 23 84

🌸Eğitim, KADINSAN YAPARSIN: Girişimciliğin Sancılı, Heyecanlı Yolları isimli İş ve Yönetim kitabının yazarı, www.kadinsanyaparsin.com kurucusu yazar ve eğitmen Tuba İlze tarafından verilecektir. Hakkında https://youtu.be/jF83GS7Blxg https://youtu.be/4FQWQiDLRsw 🌸Tuba İlze, Ocak ayında Pakistan'da düzenlenen Uluslararası Kadın Liderler Zirvesi'nde KADINSAN YAPARSIN markasının yolculuğunu ve bu süreçte sosyal medyayı nasıl kullandığını anlattı.


22 görüntüleme