Markamı ve Sosyal Medyayı Yönetiyorum eğitimi ile planlarını hazırla

📣Sosyal medyayı daha aktif ve verimli kullanmak, sosyal medya planlaması yapmak istiyor ama neyi, nasıl yapacağını bilmiyorsan. Web siteni en uygun koşullarda, ihtiyacına ve hedef kitlene yönelik olarak hazırlamak istiyorsan. Bu eğitim, TAM SANA GÖRE 📣 🌸İşini ve ihtiyaçlarını tanımla. Önceliklerini ifade et. Sosyal medya platformlarını ihtiyacına yönelik nasıl kullanacağını öğren,planlamanı yap. 👉DÜŞÜN, SORGULA, PLANLA, HAREKETE GEÇ

İÇERİK 📝Iş ya da fikrini nasıl analiz.etmeli (hedef kitle tanımlanması, önceliklerin belirlenmesi, konumlandırma vb) marka oluşturma sürecinde yol haritanı nasıl çizmelisin?

💻Web sitesi için profesyonel destek mi almalısın; kendin hazırlayabilir misin? Nasıl? 📂 Kullanabileceğin yararlı ücretsiz uygulamalar hangileri? 📣 Ürün ve hizmetlerin için kullanabileceğin sosyal medya araçları neler?

🐾 Sayfa, grup oluşturmak, reklam vermek, reklamları yönetmek, kanal açmak nedir, nasıl yapabilirsin? Senin işin için daha uygun olan platfornlar neler? Hedefine uygun olarak hangisini nasıl kullanabilirsin? 📈Sosyal medya planlamanı nasıl yapacaksın?

🌺 E ticaret ne demek? Pazar yerleri ile nasıl çalışılır? Hedef kitleni tanımla, kendini konumlandır, en uygun araçları, en etkin şekilde nasıl kullanabileceğine karar ver. 👉Ücret bilgisi ve kayıt için farkindayimatolyeleri@gmail.com 0532 366 23 84 🌸Eğitim, KADINSAN YAPARSIN: Girişimciliğin Sancılı, Heyecanlı Yolları isimli İş ve Yönetim kitabının yazarı, www.kadinsanyaparsin.com kurucusu yazar ve eğitmen Tuba İlze tarafından verilecektir. 👉Hakkında https://youtu.be/jF83GS7Blxg https://youtu.be/4FQWQiDLRsw 🌸Tuba İlze, Ocak ayında Pakistan'da düzenlenen Uluslararası Kadın Liderler Zirvesi'nde KADINSAN YAPARSIN markasının yolculuğunu ve bu süreçte sosyal medyayı nasıl kullandığını anlattı

69 görüntüleme